Bartosz Hawryluk

adwokat

W mojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie sprawami cywilnymi, w tym sprawami związanymi ze zniesieniem współwłasności nieruchomości. Pomagam współwłaścicielom znaleźć optymalne rozwiązania, aby dokonać podziału majątku bez udziału sądu...
[Więcej >>>]

O mnie

Witam na moim blogu!

Nazywam się Bartosz Hawryluk. Jestem adwokatem, jednak szukając swojej drogi zawodowej zdobyłem również wykształcenie z zakresu finansów, rachunkowości oraz wyceny nieruchomości.

Dlaczego podziały majątków?

Mając na względzie z jednej strony moje zamiłowanie do prawa cywilnego i rodzinnego, z drugiej zaś ścisły umysł, zdobyte w tym kierunku wykształcenie oraz fakt, że lubię liczyć wybór był oczywisty. Właśnie podziały majątków. Nie da się przecież sprawiedliwie podzielić majątku nie wiedząc ile jest warty. A moje umiejętności pozwalają mi wiedzieć. 🙂

W swojej praktyce pomagam ludziom przede wszystkim w sprawnym wyjściu ze współwłasności, podziałach majątków i działach spadków, w skład których wchodzą nieruchomości i przedsiębiorstwa. Zajmuję się także innymi sprawami cywilnymi, w których szacowana jest wartość, jak chociażby sprawy o zachowek.

Zawsze dążę do zminimalizowania kosztów postępowania proponując optymalne rozwiązania. Doradzam jak szybko i sprawiedliwie podzielić majątek bez udziału sądu.

Sprawy sądowe związane z podziałem majątku prowadzę na terenie całego kraju.